Lampa Bilibed

BEZPIECZNE NAŚWIETLANIE BEZ OKULARKÓW W DOMU

Lampa Bilibed Medela:

2 dni – 160 PLN

3 dni – 230 PLN

Kombinezon Bilicombi – 70 PLN/szt.

W wypożyczalni Sisland oferujemy możliwość skorzystania z Systemu do fototerapii noworodków Bilibed firmy Medela. Dzięki zastosowaniu specjalnego, welurowego kombinezonu Bilicombi dzieci mogą być naświetlane bez okularków. Kombinezon ten zapewnia odpowiedni dostęp światła ale też chroni dziecko przed jego nadmiarem. Podczas używania kombinezon pokrywa całą powierzchnię lampy, chronienia w ten sposób nie tylko oczy dziecka ale też pozostałych domowników. Sama lampa  Bilibed wyposażona jest w energooszczędną żarówkę emitującą strumień światła niebieskiego o długości 420 – 480 nm. Nisko umiejscowiony silikonowy materac, na którym spoczywa dziecko oraz specjalnej konstrukcji odbijające światło ekrany idealnie kierują je na ciało noworodka. Tak przemyślana konstrukcja sprawia, że natężenie promieni na powierzchnię ciała wynosi wg producenta aż 60 uw/cm/rm, a terapia staje się bardzo efektywna i tym samym krótkotrwała.

Stosując lampę Bilibed warto podkreślić, że zarówno mama jak i rodzina mogą ciągle obserwować maleństwo, wspólnie uczestnicząc w procesie szybkiego leczenia. Przebywanie razem z dzieckiem we własnym środowisku domowym to niezwykle uspokajający i budujący element w tak trudnym, początkowym okresie poporodowym.

Zachęcamy do wypożyczenia lampy Bilibed oraz skorzystania z porad współpracujących z Sisland lekarzy i doradców laktacyjnych.