O nas

Wypożyczalnia Sisland powstała w 2014 roku. Od samego początku staraliśmy się wyróżniać pod względem jakości obsługi naszych Klientów, profesjonalnego doradztwa oraz precyzyjnie dobranych wysokiej klasy produktów. Stawiamy sobie także za cel aby w naszej wypożyczalni mogli Państwo liczyć na dokładny instruktarz oraz sugestie dotyczące korzystania z wypożyczanych urządzeń. Przez siedem lat działalności mieliśmy okazję posiąść sporą wiedzę i zebrać wiele doświadczeń, którymi się chętnie z Państwem dzielimy.

W wypożyczalni Sisland priorytetem jest również oferowanie urządzeń z „najwyższej półki” tj. takich, które pozwalają naszym Klientkom bezpiecznie, sprawnie i skutecznie osiągać zamierzone cele. Naszymi usługami staramy się zaspokoić potrzeby Pań zarówno przed jak i po porodzie. Z tego też względu cały czas poszerzamy naszą ofertę, w której na chwilę obecną znajdą Państwo następujące urządzenia: 

    • profesjonalne (szpitalne) laktatory Symphony szwajcarskiej firmy Medela;
    • laktatory Calypso PRO szwajcarskiej firmy Ardo Medical; 
    • domowe (przenośne) KTG Pregnabit polskiej firmy Nestmedic;
    • lampy Bilibed do obniżania poziomu bilirubiny firmy Medela;
    • wagi dla niemowląt niemieckiej firmy Beurer.

Oprócz powyżej przedstawionych posiadamy też w sprzedaży niezbędne akcesoria i urządzenia, które mogą być przydatne w okresie macierzyństwa.

Gorąco zachęcamy do skorzystania z oferty Sisland