O nas

Sisland to wypożyczalnia laktatorów, wag dla niemowląt, przenośnego KTG oraz lamp do obniżania poziomu bilirubiny. Sisland to również sklep z artykułami dla matek i dzieci. Mieścimy się w Warszawie przy ul. Alternatywy 6/96 (Ursynów). Dysponujemy nowoczesnymi i profesjonalnymi laktatorami Symphony szwajcarskiej firmy Medela; dokładnymi wagami dla niemowląt niemieckiej firmy Beurer, domowymi urządzeniami KTG Pregnabit polskiej firmy Nestmedic  oraz profesjonalnymi lampami Bilibed firmy Medela. W naszej wypożyczalni mogą Państwo zawsze liczyć na dokładny instruktarz, sugestie wynikające z dotychczasowych doświadczeń naszych Klientów oraz profesjonalne podejście. W wypożyczalni Sisland staramy się posiadać urządzenia najbardziej potrzebne paniom w okresie okołoporodowym cały czas poszerzając naszą ofertę. Przy doborze urządzeń kładziemy ogromny nacisk na ich jakość, skuteczność i bezpieczeństwo stosowania. Pragniemy dostarczać kompleksowe i przydatne usługi będące odpowiedzią na potrzeby naszych klientek.

Wypożyczenie profesjonalnego laktatora to korzystna alternatywa dla pań, które z różnych względów zmuszone są odciągać pokarm. Zachęcamy do skorzystania z takiej opcji zanim zdecydują się państwo na zakup, któregoś ze znacznie słabszych laktatorów domowych. Z doświadczeń naszych wiemy, że często zgłaszające się do nas osoby posiadają już w swojej kolekcji jedno a czasem nawet kilka takich urządzeń, na które niepotrzebnie wydały pieniądze. Warto zatem skorzystać z wypożyczenia laktatora Symphony i przy pomocy najlepszego laktatora na świecie uregulować laktację, by potem zdecydować o ewentualnym zakupie innego, odpowiedniego urządzenia domowego.

Wypożyczenie domowego KTG Pregnabit to nie tylko podłączenie się do urządzenia aby posłuchać tętna płodu lecz kompleksowa usługa wraz z automatycznym przesłaniem wyników pomiaru do Centrum Medycznego, które w odpowiedzi dokonuje natychmiastowej ich oceny. 

Zachęcamy zatem do skorzystania z naszych propozycji w trosce o skuteczność i bezpieczeństwo, a także ekonomię rodzinnego budżetu.

Sisland to także sklep, w którym sprzedajemy wybrane modele domowych laktatorów firmy Medela jak: Freestyle, Swing, Swing Maxi oraz inne akcesoria przydatne paniom po porodzie. Staramy się, aby sprzedawane u nas produkty były oryginalne i wysokiej jakości. Zdajemy sobie sprawę z tego, że rynek zalewa dziś fala tanich, często niskiej jakości urządzeń, które nie spełniają norm europejskich. Ich pochodzenie, miejsce produkcji czy jakość budzą też często wątpliwości. Uważamy, że Polskie mamy zasługują na rzeczy sprawdzone, markowe, z atestami, aby nie musiały ponosić dodatkowych kosztów związanych z wadliwym działaniem urządzeń.

Jeśli podzielają Państwo nasz pogląd to gorąco zapraszamy do zakupów w sisland.pl lub skorzystania z oferty naszej wypożyczalni.

Serdecznie pozdrawiamy,

Zespół Sisland