Sylwia Wanago-Ludwiniak – Doradca Laktacyjny

Sylwia Wanago-Ludwiniak – doradca laktacyjny

Magister położnictwa od 2020 r., absolwentka WUM; edukator ds. laktacji; Certyfikowany Doradca Noszenia Dzieci w Chuście i Nosidle Miękkim. 

Zafascynowana fenomenem kobiecości realizowanej przez macierzyństwo wspieram młodych Rodziców przygotowując ich do rodzicielstwa,  towarzyszę Paniom podczas ciąży i połogu, służę pomocą w nauce karmienia piersią i  rozwiązywaniu problemów laktacyjnych. Wspieram także Kobiety w ciąży, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej, jako wolontariuszka w Stowarzyszeniu „Dwie Kreski” (https://dwiekreski.pl).

Zaintrygowana zdrowiem prokreacyjnym, płodnością i potęgą kobiecego cyklu odbyłam staż w jednym z warszawskich gabinetów ginekologicznych, gdzie miałam szansę przyjrzeć się zmaganiom par w staraniach o upragnione potomstwo za pomocą naturalnych metod Naprawczej Medycyny Prokreacyjnej.  Owocem tych doświadczeń była praca magisterska poświęcona czynnikom zaburzającym płodność i efekty leczenia niepłodności za pomocą wymienionej metody. 

Praca w kilku warszawskich placówkach klinicznych  zarówno prywatnych jak i państwowych oraz udział w licznych kursach, szkoleniach i warsztatach sprawiają, że mam okazję poszerzać swoją wiedzę , podnosić regularnie swoje  kwalifikacje oraz zdobywać nieodzowne i cenne doświadczenie.

Moim autorytetem w dziedzinie położnictwa jest położna Stanisława Leszczyńska, która opiekowała się kobietami i ich dziećmi w niezwykle trudnych warunkach obozu koncentracyjnego oraz lekarz ginekolog-położnik Włodzimierz Fijałkowski – ojciec polskich Szkół Rodzenia. 

Prywatnie mężatka wspaniałego lekarza neurologa 😉 miłośniczka natury, podróży, psychologii i coachingu ;). 

mobile: +48 798 517 048

mail: swmed.polozna@gmail.com