Ssaki medyczne

Pomimo solidnej konstrukcji LSU jest lekki, przenośny i łatwy w obsłudze. Laerdal Suction Unit (LSU) to przenośny, mocny i niezawodny ssak, który może być wykorzystany praktycznie wszędzie: w karetkach, szpitalach, placówkach opieki, a także na zewnątrz – podczas prowadzenia działań ratowniczych. Urządzenie to ponadto doskonale sprawdza się w warunkach domowych, a zwłaszcza tam, gdzie niezbędna jest niezawodność i długotrwałość działania.

LSU jest dostępny w wersji z pojemnikiem wielorazowego lub jednorazowego użytku, dzięki czemu można dopasować ssak do indywidualnych wymagań i potrzeb klienta.

LSU spełnia wszystkie wymogi prawne i cieszy się zaufaniem użytkowników na całym świecie. Optymalną funkcjonalność możesz zapewnić dzięki uruchomieniu programu diagnostyki urządzenia – TEST. Szybko wybierz odpowiednią moc ssania dzięki wbudowanemu wskaźnikowi LED.

Zalety ssaka LSU:

  • Prosty w obsłudze: Lekka konstrukcja umożliwiająca przenoszenie w jednej ręce, szybki montaż i demontaż oraz zapewniająca łatwą obsługę.
  • Czytelny panel kontrolny: Kolory ssania do odsysania dzieci i niemowląt zaznaczono na jasnoniebiesko. Wyświetlacz LED na bieżąco wskazuje poziomy ssania, naładowania baterii i inne kluczowe informacje.
  • Wysoka wydajność: LSU osiąga max. przepływ na poziomie 25l/min przy 500+ mmHg, osiągając wyniki lepsze niż wskazano w międzynarodowych standardach.
  • 2 opcje pojemników: Dostępne z pojemnikami jednorazowego lub wielorazowego użytku, z możliwością łatwego przełączania pomiędzy systemami.
  • Zawsze gotowy do pracy: czas pracy na baterii wynosi ok. 45 minut (swobodny przepływ). Ssak ładuje się automatycznie po odłożeniu do zaczepu, już w 3 godziny osiągając 80% naładowania.  
  • Długotrwała wartość: Zbudowany z materiałów najwyższej jakości.