O nas

Sisland to największa w Warszawie i kraju wypożyczalnia laktatorów, wypożyczalnia wag dla niemowląt, lamp do obniżania poziomu bilirubiny. Sisland to również sklep z artykułami dla matek i dzieci. Mieścimy się w Warszawie przy ul. Alternatywy 6/96 (Ursynów). Dysponujemy największą liczbą nowoczesnych i profesjonalnych laktatorów Symphony szwajcarskiej firmy Medela; dokładnymi wagami dla niemowląt niemieckiej firmy  Beurer oraz profesjonalnymi lampami Bilibed firmy Medela. W naszej wypożyczalni mogą Państwo zawsze liczyć na dokłany instruktarz, sugestie wynikające z dotychczasowych doświadczeń i profesjonalne podejście. Zależy nam na sukcesie każdej mamy, która zechce walczyć o swoją laktację, a tym samym dobro swego dziecka. 

Wypożyczenie profesjonalnego laktatora to korzystna alternatywa dla Pań, które z różnych względów zmuszone są odciągać pokarm. Zachęcamy do skorzystania z takiej opcji zanim zdecydują się Panie na zakup znacznie słabszego laktatora domowego. Z doświadczeń naszych wiemy, że często zgłaszające się do nas osoby  posiadają już w swojej kolekcji jedno lub kilka takich urządzeń, na które niepotrzebnie wydały pieniądze. Wielokrotnie też mamy do czynienia z sytuacją, w której laktator jest potrzebny przez krótki czas lub niezbędna jest większa siła ssania aniżeli ta, którą posiadają małe laktatory domowe. Warto zatem skorzystać z wypożyczenia laktatora Symphony i przy pomocy najlepszego laktatora na świecie uregulować laktację, by potem zdecydować o ewentualnym zakupie innego, odpowiedniego urządzenia domowego.

W sklepie Sisland sprzedajemy wybrane modele domowych laktatorów firmy Medela jak: Freestyle, Swing, Swing Maxi Mini Electric, Harmony oraz inne akcesoria przydatne mamom po porodzie. Staramy się, aby sprzedawane u nas produkty były oryginalne i wysokiej jakości. Zdajemy sobie sprawę z tego, że rynek zalewa dziś fala tanich, często niskiej jakości urządzeń, które nie spełniają norm europejskich. Ich pochodzenie, miejsce produkcji czy jakość budzą też często wątpliwości. Uważamy, że Polskie mamy zasługują na rzeczy sprawdzone, markowe, z atestami, aby nie musiały ponosić dodatkowych kosztów związanych z wadliwym działaniem urządzeń. Jeśli podzielają Panie nasz pogląd to gorąco zapraszamy do zakupów w sisland.pl lub skorzystania z oferty naszej wypożyczalni.

Serdecznie pozdrawiamy,

Zespół Sisland